Plajda Saç Bakımı

Büyük bir özlemle beklenen yaz, nihayet geldi. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkisi yaklaşık bir buçuk yıldır devam eden covid-19 sebebiyle uzun süredir evdeydik ve doğaya hasret kaldık. Deniz, kum, güneş üçlüsü çoğumuzu hiç olmadığı kadar heyecanlandırıyor.

Güneşin içimizi ısıtan o muhteşem ışıklarını, denizin sonsuz maviliğini ve kumların sıcaklığını düşünmek bile, harika bir motivasyon için yeterli olabiliyor. Peki, tatilde ruhumuzu dinginleşirken ve moralimiz yükselirken saçlarımızı unutacak mıyız? AshleyJoy kızlarının, saç bakımını asla ihmal etmeyeceğinden eminiz ancak plajda saç bakımı tüyolarımızı vermeden, yaza başlangıç yapmak bizce mümkün değil 😊

Bu yazımızda, plajda da saçlarınızın canlılığını ve ışıltısını koruyabilmeniz için size yardımcı olabileceğini düşündüğümüz bazı önerilerimizi derledik

Deniz ve Güneş Saçlarınıza Ne Yapar?

Denizde bol bol yüzdünüz ve deniz kokusunu içinize çektiniz. Şimdi biraz da sahilde güneşlenme zamanı. Güneş kreminizi sürdünüz ve güneşin içinize işlemesinin tadını çıkartıyorsunuz. Peki bu sırada saçlarınızda neler oluyor?

Deniz suyundaki tuz, saçlardaki suyun azalmasına, dolayısıyla saçların kurumasına ve kırılganlıklarının artmasına neden oluyor. Aynı anda güneş ışınları da saç tellerinin aşırı kuruması, nemini kaybetmesi ve rengi açılması için çoktan harekete geçmiş oluyor. O an belki de “10 dakikadan bir şey olmaz.” diye düşünebilirsiniz ancak bu ihmalin sonucunu sönük, rengi solmuş ve yıpranmış saçlarla ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Tatil rutininize ekleyeceğiniz birkaç muhteşem saç bakım ürünü ile tatilde sizin gibi saçlarınızın da ışıl ışıl parlayacak.

Plaj Çantanızda Hangi Saç Bakım Ürünleri Olmalı?

Plaj çantanıza girecek saç bakım ürünlerinin bazı temel işlevleri olmalıdır. Bu ürünlerin saçınızı yıkamanıza gerek kalmadan, kuru saçınıza da rahatlıkla uygulayabileceğiniz bir yapıya sahip olmaları oldukça önemlidir. Ayrıca saçı beslemeleri, güneşin zararlı ışınlarından korumaları ve nemlendirmeleri gerekir.

Şimdi, çantanıza Ashley Joy Plaj Bakım Setive argan saç bakım serumunuzu atın ve bu ürünleri sahilde nasıl kullanacağınıza dair tüyolarımıza kulak verin 😊

Saçınızın RengiPlaj Bakım Setimize Emanet

Denizin ve güneşin etkisiyle çoğu insanın saç rengi tatil sezonunda birkaç ton açılır. Bu dönemde saçları içerden ve dışarıdan beslemek ve saç bakımı yapmak çok önemlidir. İşte tam da bu amaçla hazırlanan Ashley Joy Plaj Bakım Seti, saç bakım spreyi ve durulanmayan bakım kreminden oluşur. Özel olarak geliştirilen Saç Bakım Spreyi içeriğinde badem yağı ve buğday proteini barındırır ve plajda çok çabuk karışabilen saçlarınızın kolayca taranmasına yardımcı olur.Saçlarımızı güneş, deniz ve havuzun zararlı etkilerinden korurken nem ve parlaklık veren bu formül, özellikle plajda deniz ve havuz sonrası kullanımına uygun yapısı ile saçlarınıza gün boyu bakım sağlar.

Daha etkili ve destekleyici bir bakım için plaj setimizin bir diğer ürünü olan Durulanmayan Bakım Kremi’ni kullanabilirsiniz. Renk koruma özelliği sayesinde saç renginizin zarar görmesini minimuma indirir, elektriklenmenin önüne geçer ve saçlarınızın deniz ve havuzdan dolayı renginin bozulmasının önüne geçip ekstra parlaklık sunar.

Argan Yağının Gücü, Plajda da Sizinle!

Saçları yumuşatıp parlaklık vermekonusunda harika bir etkisi olan Ashley Joy Argan Saç Serumu, saçlarınızı besler ve denizden çıktıktan sonra şekil almasına yardımcı olur. Kuru, nemini yitirmiş ve yıpranmış saçların daha sağlıklı ve daha güçlü görünmesini sağlar. İçeriğindeki havuç yağının sağladığı A Vitamini ile saçlarınız beslenir ve plajda da ışıl ışıl parlamaya devam eder.

Bu yaz, plajda güzelliğiniz ve ışıltınız ile göz kamaştıracağınıza eminiz. Hem yaz boyunca hem de yaz sezonu bittiğinde canlılığı ve rengiyle tüm dikkatleri üzerine toplayacak saçlarınıza nasıl bakım uyguladığınız sorusunu sık sık duymaya hazır olmanızı tavsiye ederiz 😊 İyi tatiller!