MARKA HİKAYESİ

Marka Hikayemiz

BİZ DOĞADAN İLHAM ALDIK

Doğa, sahip olduğu sayısız zenginliklerini bizimle paylaşan, hem bedenimizi hem de ruhumuzu besleyen doğal kaynağımız… Bizler de ruh ve bedenin birleştiği eşsiz bir bütünüz.

Ashley Joy olarak biz bu eşsiz bütüne iyi bakmaya, bedenimizi, tenimizi, saçlarımızı sevmeye ve onu en doğal yollarla beslemeye inandık.

Yolculuğumuza; saçlarımızı köklerinden uçlarına kadar yenileyerek, aynı zamanda duyularımızı da harekete geçiren bitkisel saç bakım ürünlerinden başladık.

Ashley Joy olarak tutkumuz; ihtiyacınız olan her üründe sizi doğa ile buluşturan kişisel bakım markanız olmak.

YOLCULUĞUMUZ NASIL BAŞLADI?

Ashley Joy’un hikayesi, markamınızın yaratıcısı Aslı Şen’in kendi saçlarına bir bakım ürünü aramasıyla başlıyor. İşlem görmüş saçların zamanla doğallığını, sağlığını ve ışıltısını kaybettiğini fark eden Şen bunun önüne geçmek için birçok ürün deniyor ancak istediği sonuçları alamıyor.

Uzun aramalardan sonra, kendisi bir karışım yaratıyor ve tam 24 farklı ve doğal yağı birleştirerek bir karışım hazırlıyor. Bu yeni yaratımı ile zarar görmüş saçları nihayet ışıldamaya, daha kolay şekil almaya ve sakinleşmeye başlıyor. Şen, bu mucize karışımından hem ailesine hem de arkadaşlarına hediye ediyor. Sonuçlar o kadar olumlu oluyor ki bir kere kullanan hemen bir yenisini istiyor.

Ürün ile tanışan herkesin saçlarında yaşadığı müthiş dönüşüm hikayelerinden ilham alan Şen, bu eşsiz karışımı, dünyanın dört bir yanında aynı sorunları yaşayan kadınlarla paylaşmak istiyor. Konusunda uzman bir ekip kuruyor ve Ashley Joy’un ilk adımları atılıyor.