Covıd-19

ASHLEY JOY’DAN BİR YENİ MESAJ !

 

Sağlığınızı tepeden tırnağa önemsiyoruz !

 

Her zaman olduğu gibi, Covid-19 ile mücadele ettiğimiz pandemi süreci boyunca da sizler için gerekli tüm operasyonel tedbirleri alıyoruz. Üretimden teslimat aşamasına kadar sizlerin sağlığını ve güvenliğini düşünerek, sipariş sistemimizi hijyen kurallarına göre kurguluyoruz.

 

Ürün takip ve kontrollerimiz en sıkı tedbirler alınarak yapılıyor ve Ashley Joy ürünlerini sizlerle en hızlı şekilde buluşturmaya devam ediyoruz.

 

İşin özünde, işin özünün FARKINDAYIZ !

 

RENK ve sevgiyle ….

Siz değerli müşterilerimiz için, sağlık ve güvenlik önlemleri kapsamında dünyada geliştirilen en son teknolojileri titizlikle inceleyerek hayata geçiriyoruz. Bu anlamda aldığımız sağlık ve güvenlik önlemlerini sizlerle paylaşmak isteriz.

Ürünlerimizi satış noktalarına ulaştırmadan önce, Ashley Joy ekibi olarak sağlık önlemlerine dikkat ediyor ve özel eğitimli personelimiz tarafından ürünlerimize rutin olarak dezenfekte işlemleri uyguluyoruz.

Ürünlerimizle direkt temas etmeden önce uzman doktorlar tarafından verilen Covid-19 eğitimlerini baz alarak, gerekli hijyen tedbirlerini uyguluyor ve ürün paketleme süresi boyunca belirli periyotlarla dezenfektan kullanıyoruz.

Ürünlerimiz size ulaşmadan önce, satış noktalarında sizlerin rahatlıkla ulaşabileceği özel dezenfeksiyon noktaları bulunduğundan emin oluyoruz.

Ürün satış noktalarımızda sosyal mesafenin korunması ile ilgili tedbirlerin uygulandığına dair anlaşmalı olduğumuz tüm firmalarla gerekli görüşmeleri sağlıyor ve bu süreci iş birliği içerisinde yönetiyoruz.