Burçlara Göre Saç Bakım Önerileri

Yepyeni bir yıla doğru adım adım ilerlerken, gökyüzünün işaretlerini de unutmayalım istedik.

Ve her zaman olduğu gibi biz yine saçlardan başladık.

Aşağıdaki önerileri ve en önemlisi kendinizi dinleyip, haydi sizde başlayın bir yerden!

Bizce saçlardan 😊

***

Burçlar günlük hayatta en çok takip ettiğimiz ve kararlarımıza yön veren kavramlardan biri. Günlük rutinimize yön veren, tavsiyelerini takip ettiğimiz, kimi kararlarımızı almamızda yardımcı olan burçları bu sefer saç bakım önerileri ve Ashley Joy ürünleriyle eşleştirdik. Burcunuza en uygun saç bakım önerisi ve Ashley Joy ürününü öğrenmeye hazırsanız başlayalım 😊

KOÇ

Harekete, enerjiye ve hıza tutkun koç burçları için saçlarını hızlıca şekillendirmek çok önemlidir. Ashley Joy Durulanmayan Saç Bakım Kremi tam da zamandan tasarruf edip hızlıca hayata karışmak isteyen koçların aradığı üründür. Etkileyici koç burçları için önemli diğer bir unsur ise bakışlarıdır. Flörtöz koç burçları daima bakışlara önem verir. Güçlü kirpikler için Ashley Joy Kaş Kirpik Bakım Serumu daha derin ve dramatik bakışlar yaratmanıza yardımcı olacaktır.

BOĞA

Dikkatleri üzerine çekmeyi seven boğa burçları için bakımlı saçlar oldukça önemlidir. Bu sebeple Ashley Joy Argan Saç Bakım Maskesi boğa burçlarının vazgeçilmesi olacak ürünlerdendir. Saçlarındaki bakım, yumuşaklık ve parlaklık ile boğa burçları istedikleri görünüme ulaşacaklar.

İKİZLER

Saçlarında iddialı modelleri tercih eden ikizler burçlarının olmazsa olması saç spreyleridir. Tüm gün bozulmadan kalan çılgın saçlar ikizler burçlarının kendini daha rahat hissetmesini sağlayacak. Böylece hayatın temposunda saçlarınızın nasıl olduğunu düşünmek zorunda kalmazsınız çünkü saçlarınız Ashley Joy Saç Spreyi’ne emanet.

YENGEÇ

Saçlardaki doğal ışıklar yengeç ruhunu en iyi yansıtan şeylerdendir. Saçlardaki bu romantik havayı yakalamak için Ashley Joy Renk Açıcı Sprey’den faydalanabilirsiniz. Bu sayede saçlarınız yıpranmadan doğal ışıltıyı yakalamanız mümkün. Romantik, duyarlı ve düşünceli yengeç burcu kadınlarının ışıltısına ışıltı katacak bu ürünü kaçırmayın.

ASLAN

Aslan burcu deyince aklımıza ilk gelecek şey saçlardır. Hacimli, sağlıklı ve gösterişli saçlar aslan burcunun vazgeçilmezidir. Saçlarına oldukça düşkün olan aslan kadını için en uygun ürün Ashley Joy Hacim Veren Şampuan olacaktır. Bu ürün sayesinde saçlarınız isteğiniz volüme kolaylıkla kavuşacak. Yine Ashley Joy Hacim Veren Saç Kremi ile de bakımınızı destekleyebilirsiniz. Girdiğiniz ortamlarda saçlarınızla da ışıldamaya başlayacaksınız.

BAŞAK

Her daim temizlikleri ve düzenleriyle anılan başak burçları, saçları için de aynı özeni gösterirler. Saçlarının düzgün ve kabarmamış olması başak burçları için büyük önem taşımaktadır. Bu yüzden onlara en uygun saç ürünü Ashley Joy Antifrizz Şampuan ve Durulanmayan Saç Bakım Kremi ikilisidir. Bu şampuan sayesinde duş sonrası kabarmayan, parlak ve yumuşak saçlara kolayca kavuşabilirsiniz. Ayrıca temizliğe fazlasıyla önem veren başak burçları için diğer bir önereceğimiz ürün ise Ashley Joy Arındırıcı Şampuan’dır. Başak burçlarının aradığı temizlik ve ferahlık hissine bu ürünle kavuşmak artık çok kolay.

TERAZİ

Işıldayan saçlar, güzelliğine önem veren terazi burçları için olmazsa olmazdır. Uzun ve parlayan saçlara sahip olmak terazi burçları büyük önem taşımaktadır. Ashley Joy Argan Yağlı Serum ile artık uzun ve parlayan saçlara sahip olmak hiç de zor değil. Yanınızdan ayırmak istemeyeceğiz bu serum sayesinde saçlarınız da sizinle ışıldayacak.

AKREP

Güç tutkunu olan akrep burçları saçlarında da aynı tutumu gösterir. Sağlıklı ve güçlü saçlar akrep burçları için daima önemli olmuştur. Krizleri yönetme kabiliyeti yüksek olan akrep burçları saçlarının sağlıklarına daima özen göstermeli, stres sebebiyle saçlarının yıpranmasına izin vermemelidir. Bu sebeple Ashley Joy Onarıcı Saç Maskesi’ni yapmayı ihmal etmemelidirler.

YAY

Özgürlüğüne düşkün, her ortama uyum sağlayabilen ve pratik yay burçlarının en sevdiği ürün kuru şampuanlardır. Şansın ve eğlencenin burcu olan yay burçları için kuru şampuan tam bir kurtarıcı üründür. Değişken yay burçları eminiz seyahatlerinde Ashley Joy Kuru Şampuanlarını yanlarından ayırmıyorlardır.

OĞLAK

Sorumluluk sahibi oğlaklar işlerle boğuşurken bazen saçlarını ihmal edebilirler. Bu sebeple saç bakım yağları tam da oğlaklara göredir. Günün yoğunluğu arasında bile kolayca uygulayabileceğiniz saç bakım yağların yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz. Ashley Joy Bitkisel Saç Bakım Yağı tam da oğlak burçlarının yoğun yaşam temposuna uygun olarak hızlıca saçlarınıza canlılık ve parlaklık kazandıracaktır.

KOVA

Özgürlüğüne düşkün ve çizgilerin dışından gitmeyi seven kova kadını için en ideal ürün Ashley Joy Silver Şampuandır. Saçlarıyla dikkat çekmeyi seven kova kadını cesaretini saçları üzerinden de göstermekten hoşlanır. Ashley Joy Silver Şampuan, gümüş rengi soğuk sarı tonlarını tercih etmeyi seven kova kadınlarının vazgeçmez ürünü olacaktır.

BALIK

Değişikliğe açık balık kadınları, farklı saç renklerini denemeyi sevdiklerinden saçları zaman içerisinde yıpranabilir. Bu sebeple balık burçları için en ideal öneri; yoğun işlem görmüş ve boyalı saçlara özel Ashley Joy Yoğun Onarıcı Bakım Seti olacaktır. Bu set ile yıpranmış saçlarınıza kökten uca gereken bakımı yapmış olacaksınız.

***

Ne demiştik en başında; önce kendinize sonra da bize kulak verip, haydi siz de başlayın bir yerden!

Bizce saçlardan 😊

Renk ve sevgiyle…