Saçların hızlı uzaması için ipuçları neredeyse her kadın tarafından dönem dönem araştıran bir konudur. Uzun ve sağlıklı saçlara sahip olmak neredeyse tüm kadınların ortak hayali. Biz kadınlar sağlıkla ışıldayan güçlü saçlar için birçok yöntem deniyoruz. Bazıları işe yararken bazıları maalesef hayal kırıklığına sebep oluyor.

Saçın sağlıklı bir şekilde uzaması için aslında en önemli nokta saça bütünsel bakım uygulamaktır. Öncelikle mutlaka saç tipinize uygun bir şampuan kullanmalısınız. Sürekli şampuan değiştirmek ya da yanlış şampuan kullanmak saçınızda kepek, hızlı yağlanma, kırılma, incelme gibi birçok soruna sebep olabilir.

Ashley Joy’dan Saçların Hızlı Uzaması İçin İpuçları

Saçınızın neye ihtiyaç duyduğunu doğru şekilde anlamalısınız. Saçlarınız çabuk yağlanıyorsa ve sönük görünüyorsa Ashley Joy Arındırıcı Şampuan’ı deneyebilirsiniz. Arındırıcı şampuan, saç derisini ve saçınızı derinlemesine arındırır, korur ve nemlendirir. İçeriğindeki 4 mineral saçlarınızı kimyasal ve fiziksel hasarlara karşı korur. Bezelye; içeriğindeki 17 aminoasit ile saçlarınıza ekstra nem, hacim ve parlaklık verir. Söğütözü ekstraktının sağladığı salisilik asit saç derinizdeki ölü tabakaları uzaklaştırır, saç derinizin nefes almasını sağlar, tazelik hissi verir. Biotin ise saç derisindeki yağ dengesinin sağlanmasına yardımcı olur.

Saçlarınızın hızlı uzaması için güçlenmeye ihtiyacı vardır. Ashley Joy Güçlendirici Şampuan; hacimsiz, mat ve gücünü yitirmiş saçlarınızın yeniden yapılanmasına yardımcı olur. İçeriğindeki sarımsak, ısırgan ve zeytin yaprağı ekstraktı ile saç dökülmesini önler, saçtaki yaşlanmayı geciktirir, aynı zamanda dış etkenlere karşı koruma sağlar. Keratin ile saç telleriniz kalınlaşırken, kafein saçlarınızı canlandırır, yeni bir görünüme kavuşmanızı sağlar.

Saçlarınız için doğru şampuanı keşfettikten sonra yapmanız gereken en önemli şey yağ kullanmak. 24 bitkisel yağ ile zenginleştirilmiş Ashley Joy Bitkisel Saç Bakım Yağı, saçlarınızın sağlığını geri kazanmasına yardımcı oluyor. Özellikle boyalı ve yıpranmış saçlarınız için rahatlıkla kullanabileceğiniz Ashley Joy kısa sürede etkisini gösteriyor. İçeriğindeki A ve E vitaminlerinin antioksidan özelliği, saçınızı güneş ışığının zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olurken, Baobab yağı saçınızı yoğun bir şekilde nemlendirir.

Avucunuza aldığınız yağı ellerinizde yayıp kuru saçınıza eşit miktarda dağıtarak ve saç diplerinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Yağın saç diplerinize iyice nüfuz etmesi için, yağı saçınızda en az 40 dakika bekletebilirsiniz. Ürünü gece uyumadan önce de uygulayabilirsiniz. Bu aşamada yastığınıza yağ bulaşmaması için Ashley Joy mikrofiber havluyu kullanabilirsiniz.

Saçınızı yağdan tamamen arındırmak için ufak bir tavsiyemiz var:

Saçınızı ıslatmadan önce şampuanı avucunuza alın ve saçınıza eşit şekilde uygulayıp masajla yedirin ve daha sonra ıslatın. Bu yöntemle yağı çok daha kolay temizlediğinizi göreceksiniz.

Son olarak; hızlı uzayan ve hacimli saçlar için bakım yapmanın yanında aslında bütünsel olarak da sağlığımıza dikkat etmemiz gerekiyor. Gün içerisinde bol su tüketmeyi ve dengeli beslenmeyi rutininiz haline getirmenizi tavsiye ederiz.

Mutlu günler dileriz.

       

İlgili Ürünler

54.95

Ashley Joy Güçlendirici Şampuan hacimsiz, mat ve gücünü yitirmiş saçlarınızın yeniden yapılanmasına yardımcı olur. İçeriğindeki sarımsak, ısırgan ve zeytin yaprağı ekstraktı ile saç dökülmesini önler, saçtaki yaşlanmayı geciktirir, aynı zamanda dış etkenlere karşı koruma sağlar. Keratin ile saç telleriniz kalınlaşırken, kafein saçlarınızı canlandırır, yeni bir görünüme kavuşmanızı sağlar. SLES, SLS ve PARABEN içermez.

89.95

24 bitkisel yağ ile zenginleştirilmiş Ashley Joy Saç Bakım Yağı, saçlarınızın sağlığını geri kazanmasına yardımcı olur. özellikle boyalı ve yıpranmış saçlarınız için uygundur. İçeriğindeki A ve E vitaminlerinin antioksidan özelliği, saçınızı güneş ışığının zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olurken, Baobab yağı saçınızı yoğun nemlendirir.

54.95

Ashley Joy Argan ve Zeytinyağlı şampuan, içeriğindeki argan sayesinde saçlarınızı nemlendirerek daha parlak ve canlı görünmesine katkıda bulunurken, zeytinyağı saç uçlarının kırılmasını önlemeye yardımcı olur. Düzenli kullanımında saçlarınızın yeniden yapılanmasını destekler. Saçlarınızı ağırlaştırmadan bakım yapar. Paraben ve Parafin içermez. Tüm saç tipleri için idealdir.