Saçınız için Doğru Çözüm: Saç Bakım Maskeleri

Kuru ve işlem görmüş saçlar için harika bir saç maskesi, saçınızın nemini, gücünü ve genel sağlığını artırmak söz konusu olduğunda vazgeçilmezdir. Durulanmayan saç kremleri ve saç bakım serumları da saçınızı nemli tutmak için yardımcı olabilirken, en iyi saç maskeleri ve onarıcı bakım kremler,, nemi korumaya, düğümleri çözmeye ve güçlendirmeye yardımcı olmak için hindistan cevizi ve badem yağları gibi yoğun nemlendirici bileşenlerle optimize edilmiştir.

Kuru ve işlem görmüş saç tipleri için ister boyalı saçlar için olsun ister dış faktörler nedeniyle kuru saç problemiyle boğuşan saçlar için olsun yumuşaklık, parlaklık ve hacim için ilk ve önemli tercihlerden biri saç maskesi olmalıdır. Şampuanınız ve saç kreminiz için mükemmel bir tamamlayıcı bulmak istiyorsanız Ashley Joy’un saç maskelerini kesinlikle denemelisiniz.

Sadece saç maskeleriyle değil tamamlayıcı ürünlerle de saçlarınızın ihtiyaç duyduğu nemi sağlayabilirsiniz. Durulanmayan saç bakım kremleri, saç maskenizin içeriğini destekleyen şampuanlar ve saç kremleri buna örnektir.

Yoğun Onarıcı Saç Bakım Maskesi

İşlem görmüş ve kuru saçlarınızın gerçek bir kurtarıcıya mı ihtiyacı var? Saçlarınızın ışıltısını ve parlaklığını geri kazandırmak ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlamak mı istiyorsunuz? Tam yerindesiniz! Yoğun onarıcı saç bakım maskesi,içeriğindeki Sodyum PCA ile saçın nem dengesini korurken, yeşil çay ve at kuyruğu bitkisi yoğun nem depolamaya yardımcı olur. Biotin, keratin ve argenin ile saça güç ve esneklik verir, koparak kırılmaları engeller ve saçınıza yeniden güç kazandırır.

Nasıl Uygulanır?

Ashley Joy Bakım Maskesi, orta uzunluklardan uçlara doğru temiz, nemli saçlara eşit olarak uygulayın. Beş dakika kadar bekletin. İyice durulayın.
Tamamlayıcı Öneriler

Tamamlayıcı Öneriler

Daha önce de bahsettiğimiz gibi saç bakım maskenizi tamamlayıcı ürünler ile desteklerseniz saçlarınızın doğal parlaklığına kavuşmasını hızlandırırsınız. Bu nedenle Yoğun Onarıcı Saç Bakım Maskesi’yle birlikte kullanabileceğiniz Ashley Joy Yoğun Onarıcı Şampuan ve tüm saç tipleri için geçerli Ashley Joy Saç Bakım Kremi saçınızını doğal parlaklığına ve hacmine kavuşturmak için çok güçlü bir takım!

Ashley Joy Saç Bakım Maskesi

Ashley Joy Saç Bakım Maskesi, içeriğinde bulunan argan yağı ile saçları nemlendirmeyi, korumayı ve güçlendirmeyi hedeflerken, çok kuru ve nemsiz saçlara derinlemesine bakım yapar. Saç tellerinin yumuşak olmasına ve ışıldamasına yardımcı olur. Hafif yapısı ile kolayca durulanır, saçlarınızı ağırlaştırmaz. Paraben ve Parafin içermez. Kuru ve nemini yitirmiş saç tipleri için idealdir.

Nasıl Uygulanır?

Ashley Joy Bakım Maskesi, normal saçlarda haftada bir duşta uygulayıp 5 dakika bekleyip durulamak yeterlidir, ancak kuru saçlarda daha sık uygulama yapılmalıdır.
Saçlarınız yapılan işlemler dolayısı ile yanmış ve çok kuru ise banyodan sonra nemi alınmış saça saç diplerine gelmeden sürün, saçınızı bir havluya sarıp mümkünse o gece o şekilde uyuyun. Sabah saçlarınızı durulayın. Bu işlemi kuaförde yaptırıp buhar makinesine de girmek de bir çözüm olarak sunulabilir.

Tamamlayıcı Öneriler

Ashley Joy Arındırıcı Şampuan saç maskesiyle birlikte kullanıldığında daha verimli sonuç verir. Ashley Joy Arındırıcı Şampuan saç derisini ve saçınızı arındırır, korur ve nemlendirir. Saç derisini ve saçınızı arındırır, korur ve nemlendirir. İçeriğindeki 4 mineral saçlarınızı kimyasal ve fiziksel hasarlara karşı korur, bezelye; içeriğindeki 17 aminoasit ile saçlarınıza ekstra nem, hacim ve parlaklık verir.

Ashley Joy ile saçlarınız için hiçbir zaman geç değil 