Saçınız İçin Doğru Çözüm: Ashley Joy Saç Bakım Maskeleri

SAÇINIZ İÇİN DOĞRU ÇÖZÜM: ASHLEY JOY SAÇ BAKIM MASKELERİ
Çünkü hepimiz daha fazlası için buradayız…
***
“Bundan 20 yıl sonra yaptıkların değil, yapmadıkların için üzüleceksin. Dolayısıyla halatları çöz, yelkenleri aç, rüzgârı yakala, araştır, düşle, keşfet…
” ALDOUS HUXLEY
Neyi “yapmamamız” gerektiğini biz bildikten sonra, yapabileceklerimizin bir sınırı var mı acaba? Bu yüzden mi seneler sonra yapmadıklarımıza üzüleceğimizi söylüyor AldousHuxley? Bize ne çok güveniyor…
O zaman gelin, bu güvenin hakkını verelim şimdi! Aynı anda yapabileceğimiz tüm o sınırsızlarımızdan bahsedelim. İşe kendimizden başlıyoruz o zaman… Ve tabi ki rüzgârı yakalıyorsak saçlarımızdan…
Düşleyebildiği her şeyin gerçek olabileceğine inananlara geliyor bu yazı…

Ashley Joy Blog sizin için yazdı!

EN ÖNEMLİ AKSESUAR: SAÇ BAKIMININ ÖNEMİ

En mühim aksesuarımızın saçımız olduğu mottosundan yola çıkarak, saç sağlığımız için saç bakımının önemini her seferinde vurgulamaya devam ediyoruz. Günlük hayatta karşılaştığımız çevresel faktörler, beslenme düzenlerimiz, iklim, fön, boya, yanlış bakım ürünleri gibi işlemlerden dolayı saçlarımız zaman içerisinde nemini kaybederek yıpranabileceği gibi buna bağlı olarak da matlaşma, kırılma, dökülme, kopma ve güçsüzleşme gibi sorunlar da söz konusu olabilmektedir. Saçlarımızın sağlığını, canlılığını, ışıltısını ve gücünü korumak için doğru ürünler kullanmak ve bu doğru ürünlerle kendimize bir bakım rutini oluşturmak ise son derece önemlidir.
Şimdi yavaşça gözlerimizi kapayıp, karşımızda gördüğümüz resme odaklanıyoruz hep birlikte… Sahi aynada ne görüyoruz? Açalım tekrar gözlerimizi lütfen ve biz sizin için de cevaplayalım:

Capcanlı, parlak, güçlü, dolgun… Kısacası ışıl ışıl, sürekli kendini yenileyen cinsten sağlıklı ve göz dolduran bakımlı saçlar ortak hayalimiz değil mi aslında?
Hayal edebildiği her şeyin gerçek olabileceğine inanlara geliyor demiştik bu yazı…
Şimdi de diyoruz ki:ASHLEY JOY ile NEDEN OLMASIN?

NEDEN SAÇ MASKESİ?

Saç maskeleri, bahsettiğimiz tüm bu etmenlerden dolayı yıpranan, canlılığını yitirip matlaşan, kuruyarak güçsüzleşen ve zayıflayan saçları onarmak, yenilemek, güçlendirerek arındırmak ve sağlıklı, parlak, dolgun bir görünüme kavuşturmak için hedefe yönelik nokta atışı bakım olanağı sunan ürünlerdir.

SAÇ BAKIM MASKELERİNİN FAYDALARI NELERDİR?

Saç maskeleri çeşitlerine göre; saçı derinlemesine nemlendirmeyi ve onararak güçlendirmeyi hedeflerken, kuruluğa bağlı oluşabilecek tüm yıpranma ihtimallerini de ortadan kaldırma amacındadır. Bakım rutininizi saç maskeleri ile desteklediğinizde, tek kullanımda yoğun ve nokta atışı bir etki ile saçlarınızın nemini, gücünü ve elastikiyetini koruyabilir, aynı zamanda ise daha canlı, parlak ve hacimli saçlara kavuşabilirsiniz.

SAÇ MASKESİNİ SADECE PROBLEMLİ SAÇLAR MI KULLANABİLİR?

Tıpkı beden sağlığımızda olduğu gibi saç sağlığımız söz konusu olduğunda da bir takım problemlerin oluşmasını beklemeden, gerekli önlemleri almalı ve bu gibi sorunların önüne geçmek için gerekli bakım kürlerini rutin olarak uygulamalıyız. Örneğin; saçlarımızın nem dengesini korumak, saç sağlığımız için çok önemli olup; nem sadece kuru yahut işlem görmekten yıpranmış saçların değil, her tip saçın en büyük ihtiyacıdır. O sebepledir ki bizler Ashley Joy olarak, boyalı ve yıpranmış saçlar için Yoğun Onarıcı Nem Maskesi’ni önerirken; her hangi bir yıpranma durumu olmasa dahi tüm saç tiplerine ağırlaştırmadan fayda sağlayacak olan Ashley Joy Argan Nem Maskesini her defasında öneriyoruz. Kurulukla beraber oluşabilecek yıpranmalar ve buna bağlı gelişecek kırılma, dökülme kopma gibi sorunları da düşünecek olursak, saçlarımıza iyi bakmak için hastalanmalarını beklemememiz gerektiği aşikârdır.

Abart – Parlat – Çoğalt

İşte bu sebeple, saç maskelerini kullanmak için yukarıdaki sorunları yaşamamız beklenmemeli ve bakım maskeleri sağlıklı saçlarımızı da arındırmak, canlandırmak, güçlendirmek, şeklini, formunu ve tabi ki nem dengesini de koruyup parlaklığını muhafaza etmek için bakım rutinlerimize eklenmelidir.

SAÇIN İHTİYACINA GÖRE MASKE SEÇİMİNİN ÖNEMİ: Birden Fazla Maske Kullanılabilir mi?

En iyi ürünü kullanmak kadar, o en iyi ürünü ihtiyaca göre en doğru şekilde uygulamak da son derece önemlidir. Örneğin; saçlarınızdaki önceliğiniz yağlanma problemi ise kullanacağınız Ashley Joy Arındırıcı Saç Bakım Maskesi sizin için doğru bir tercih olacaktır. Ancak bu, aynı zamanda saçlarınızın daha canlı ve parlak görünmesi adına Ashley Joy Canlandırıcı Saç Maskesi’ni, kolajen içerikli Ashley Joy Yenileyici Saç Maskesini yahut daha güçlü ve hacimli görünmesi için Ashley Joy Güçlendirici Saç Maskesini kullanmanıza bir engel teşkil etmeyecek, bilakis saçlarınızın komple bakımına katkıda bulunacaktır.

HER SAÇIN İHTİYACI: ASHLEY JOY SAÇ MASKELERİ!

Ashley Joy saç maskelerini ihtiyaç önceliklerinize göre sıralayarak tüm saç tipleri için birden fazla uygulama ile seçeneklendirebilirsiniz.
Kendine ve karşındakine faydasından emin olduğunda, yapmak istediklerine sınır koymayanlara…
Ashley Joy
olarak işte tam da böyle ürünler yaptık size! 
Aynada gördüğünüz düşe sınır koymayın diye…

Kuru ve Yıpranmış Saçlar için

ASHLEY JOY ONARICI & NEMLENDİRİCİ SAÇ MASKESİ

Ashley Joy Onarıcı Saç Maskesi içerdiği keratin ile kimyasal ve termal yoğun işlemlerden yorgun düşen saçlara etkili bir bakım ve onarım sağlar. Yıpranmış saç tellerini onararak, ipeksi bir dokunuş ve parlak bir görünüm kazandırır. Saçınızı işlemlere karşı koruyarak oluşabilecek yıpranmaları ve kırıkları önlemeye yardımcı olur. Önemli bir vitamin olan biotin, saçları güçlendirir, canlılık ve parlaklık verir.

Mat ve cansız saçlar için

ASHLEY JOY CANLANDIRICI SAÇ MASKESİ

Ashley Joy Canlandırıcı Saç Maskesi içerdiği ipek proteininin keratine benzerliği nedeni ile saça çok iyi tutunur ve çok fonksiyonlu, koruyucu bir film tabakası oluşturur. Ayrıca güçlü bir su tutma kapasitesine sahiptir, böylece nem depolayıcı özellik gösterir ve saçları canlandırır. Saç telinin üzerinde oluşturduğu tabaka sayesinde saçtaki kırılmaları ve hasarları onarır. Nemlendirici özelliği ile saç derisindeki kabuklanmayı önler. Önemli bir vitamin olan biotin, saçları güçlendirir, canlılık ve parlaklık verir.

Zayıf ve güçsüz saçlar için

ASHLEY JOY GÜÇLENDİRİCİ & DOLGUNLAŞTIRICI SAÇ MASKESİ

Ashley Joy Güçlendirici & Dolgunlaştırıcı Saç Maskesinin içerdiği murumuru yağı kimyasal işlem görmüş saçları koruyan yağ asitleri ve tokoferoller içerir. Saçları besler ve korur. Hacim ve termal koruma sağlar. Kimyasalların neden olduğu hasara karşı koruyucudur. Bambu özü ise saçları güçlendirir, dolgun ve sağlıklı gözükmesini sağlar.

Boyalı ve işlem görmüş saçlar için

ASHLEY JOY YENİLEYİCİ SAÇ MASKESİ

Ashley Joy Yenileyici Saç Maskesi içerdiği kolajen ile saçların güçlenmesini ve yenilenmesini sağlar. Saçlara doğal bir ışıltı kazandırır. Peptid, saçların her noktasını derinlemesine yeniler. Ekstra yoğun bakım sağlar. Saçı yeniden yapılandırarak saçın güç ve esnekliğini artırır.

Kıvırcık saçlar için

ASHLEY JOY BUKLE KONTROL SAÇ MASKESİ

Ashley Joy Bukle Kontrol Saç Maskesi içerdiği chia ve keten tohumu ekstreleri ile saç tellerini daha güzel bir görünüme kavuşturur, saçları onarır ve bakım yapar. Kıvırcık saçları yatıştırarak bukleleri şekillendirir; düz saçlarda ise maşa ve diğer şekillendirme işlemlerinin kalıcılığını artırır. Dalgaları biçimlendirir, elektriklendirmeyi azaltır, daha şekilli ve esnek buklelere kavuşmanızı sağlar. Hindistan cevizi yağı ile nem verir ve onarır.

Yağlı saçlar için

ASHLEY JOY ARINDIRICI SAÇ MASKESİ

Ashley Joy Arındırıcı Saç Maskesi içerdiği aktif karbonun detoks etkisi ile saç telinde birikmiş kalıntıların derinlemesine arındırılmasını sağlar. Bentonit kili saçlardaki fazla yağı ve kiri uzaklaştırarak, daha ipeksi, yumuşak, canlı ve pürüzsüz saçlara sahip olmanızı sağlar

ASHLEY JOY SAÇ MASKELERİ NASIL UYGULANMALIDIR?

 • Ashley Joy Saç Maskesi diplere mi uçlara mı sürülmelidir?
  >>Ashley Joy Saç Maskelerigenelinemli saç uçları ve boylarına uygulanır.
  >>Ashley Joy Arındırıcı Saç Maskesi ise saç diplerinden uçlara doğru komple uygulanmalıdır.
 • Ashley JoySaç Maskesi saçta ne kadar süre bekletilmelidir?
  >> Saç maskelerini,arındırıcı maske dışında banyo esnasında nemli saç uçları ve boylarınıza uygulayıp, 5 dk civarı beklettikten sonra durulayabilirsiniz. Ancak bekleme süresinin uzunluğunun hiç bir zararı olmayacağı gibi; saç tipi ve ihtiyacına göre bilakis faydasını göreceğiniz durumlar da olabilir.
 • Ashley Joy Saç Maskesi ne sıklıkta, haftada kaç kere uygulanmalıdır?
  >>Haftada birkaç kez; ihtiyacınıza göre dilediğiniz çeşit Ashley Joy Saç Bakım Maskesini uygulayabilirsiniz. Aynı hafta içinde saçların ihtiyacı doğrultusunda birden fazla çeşit saç maskesi uygulanabilir.

ASHLEY JOY SAÇ MASKELERİ SÜLFAT ve PARABEN İÇERİR Mİ?

Ashley Joy Saç Maskeleri tamamen doğal içeriklerle oluşturulmuş olup sülfat ve parabeniçermemektedir.

ASHLEY JOY SAÇ MASKELERİ KERATİN BAKIMLI SAÇTA UYGULANABİLİR Mİ?

Ashley Joy Saç Maskeleri, içerisinde SLS ve SLES bulundurmayıp, bilakis doğal ve onarıcı içerikleri ile keratin bakımınızı olumlu yönde destekleyecektir.

Ve geldik en can alıcı soruya 
ASHLEY JOY SAÇ MASKESİNİ ERKEKLER KULLANABİLİR Mİ?
Bizim ki de soru mu? En iyisi biz bu soruyu hiç sormadık farz edin siz
Elbette kullanabilir! Hatta erkekler! Kullanınız lütfen!
Sizin saçlarınızın kadınlarınkinden ne gibi bir eksiği olabilir öyle değil mi?
Çünkü hepimiz daha fazlası için buradayız…

Yani dememiz o ki…
Düşleyebildiği her şeyin gerçek olabileceğine inananlara geliyor bu yazı…
Ashley JoyBlog
sizin için yazdı!

Renkvesevgiyle