ASHLEY JOY İLE SAÇ BAKIMININ TAM ZAMANI

Ashley Joy’un doğal formüllü ürünleri, yaz aylarında kuruyan saçlarınızın sonbaharda daha nemli, canlı ve ipeksi olmasını sağlıyor. Paraben içermeyen saç bakım ürünleri, boyadan ve nemsizlikten yıpranan saçların onarılmasına yardımcı oluyor.

Ashley Joy Saç Bakım Yağı
Avokado, boabab, jojoba, makademya, argan ve Hindisan cevizi de dahil olmak üzere içerisinde 24 farklı bitkisel yağ bulunan Ashley Joy Saç Bakım Yağı etkin formülü ile öne çıkıyor. Daha güçlü ve hacimli saçlar için ideal bir bakım sunan ürün, saç tellerine direnç kazandırarak kırılma ve kopmalara karşı da koruma sağlıyor. İçeriğindeki A ve E vitaminlerinin antioksidan özelliği saçınızı zararlı etkilerden korurken, Baobab yağı da yoğun şekilde nemlendiriyor.

Ashley  Joy Onarıcı Saç Kremi
E vitamini açısından zengin tatlı Badem yağı ile geliştirilmiş Ashley Joy Onarıcı Saç Kremi saçlarınıza derinlemesine bakım yaparken aynı zamanda çevresel faktörlere karşı saçınızı korur. Badem yağının içerdiği vitaminler saçlarınızın doğal güzelliğini ortaya çıkarır ve ipeksi bir görünüm saçlar. Saç kırılmalarını engelleyen Shea yağının nemlendirici özelliği ise saç diplerinizi güçlendirir ve yumuşacık bir dokunuş kazandırır.

Ashley Joy Saç Bakım Maskesi
Ashley Joy Saç Bakım Maskesi, doğal formülüyle kuru ve yıpranmış saçlara ağırlaştırmadan bakım yapıyor. İçeriğinde bulunan argan yağı, saçları nemlendirerek güçlendiriyor. Argan yağı boyadan, ısıl işlemlerden ve çevresel etkilerden yıpranmış saçları, mucizeyi şekilde hızla onarıyor ve koruyor. Maske paraben içermeyen formülü ve hafif yapısı sayesinde kolayca taranabiliyor.

Ashley Joy Saç Bakım Spreyi
Paraben içermeyen doğal formülü ile Ashley Joy Saç Bakım Spreyi, zor taranan saçların bakımını kolaylaştırıyor. Durulama gerektirmeyen bakım spreyi hem ıslak hem de kuru iken uygulanabiliyor. Ashley Joy Saç Bakım Spreyi saçların kolay şekil almasını ve fönün kalıcı olmasını sağlarken, ısı ve mekanik işlemlerin saça verdiği zararı engellemeye yardımcı oluyor.