Kuru şampuan günlük hayat koşuşturmasının içerisinde tam bir kurtarıcı görevi görüyor. Bazı günler yoğun oluyoruz ve kişisel bakımımız için kendimize ayıracağımız süre çok kısıtlı olabiliyor. Bazen de yeni saç bakımı yapmış olmamıza rağmen; şehir hayatının kirliliği, saçın çabuk yağlanmaya müsait olması ya da stres gibi faktörler nedeniyle hızlı ve pratik bir saç bakımına ihtiyaç duyuyoruz. Bu noktada hem pratik hem de bize istediğimiz sonuçları sağlayabilecek çözümler gerekiyor. Bu şampuan da tam olarak bu sorunlarımızı gidermeyi sağlıyor.

Bu şampuanların ortaya çıkışında aslında sevimli dostlarımız köpeklerin payı büyük. Köpeklerin sık sık yıkanması, derilerindeki yağ dengesini bozuyor ve yanlış şampuan kullanımı da köpeklerin derisi için kötü sonuçlar doğurabiliyor. Bu sebeple, köpek temizliği için kuru şampuan kullanımı geliştiriliyor. Suya ihtiyaç duymadan kullanıma uygun şekilde geliştirilen bu şampuanlar daha sonra insan kullanımı için ideal olarak formülize ediliyor ve ortaya kadınların en büyük kurtarıcılarından biri olan kuru şampuan çıkıyor.

Her Yerde Benimle!

Doğadan ilham alan ve içeriklerinde tamamen doğal ürünler kullanan Ashley Joy, ihitiyaç duyduğunuz her zaman kolaylıkla yanınızda taşıyabileceğiniz kuru şampuan seçenekleri sunuyor. “Her Yerde Benimle” mottosuyla üretilen Ashley Joy kuru şampuanlar, saçınıza görmek istediğiniz hacmi ve doğallığı kısa sürede sağlıyor.

Ashley Joy Doğal Görünüm Kuru Şampuan, yağlı görüntüyü yok etmenize yardımcı olurken saçlarınıza hacim ve dolgunluk veriyor. Ürünü kullandıktan hemen sonra temiz ve ferah bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Saç renginizi koruyan Colour Uv Protection özelliğine sahip olan ürün saçınızda kalıntı bırakmaz çünkü görünmez formüldedir.

Saçlarınıza daha fazla hacim kazandırmak ve yağlı görüntüyü yok etmek için tasarlanan Ashley Joy Ekstra Hacim Kuru Şampuan, saç diplerinize anında nüfuz ediyor ve yağları ortadan kaldırarak, saçlarınızın sağlıkla parlamasına yardımcı oluyor.

Kuru Şampuan Nasıl Kullanılır?

Kullanmadan önce iyice çalkalayınız ve saçlarınızı bölümlere ayırarak her bölüme 30 cm uzaklıktan kuru şampuanı uygulayınız. Ürünün saçlarınıza iyice nüfuz etmesi için parmak uçlarınızla saç derinize masaj yapmalısınız. Son olarak saçlarınızı nazikçe tarayıp, istediğiniz şekli verebilirsiniz.

Ayrıca; Ashley Joy görünmez yapıda formülize edildiği için saçınızda pudra kalıntıları bırakmaz ve rahatsız edici bir görüntüye sebep olmaz.

Göz kamaştırdığınız güzel günler dileriz.

       

İlgili Ürünler

46.95

Ashley Joy Fresh & Up Kuru Şampuan, saçlarınızdaki yağlı görüntüyü yok etmenize yardımcı olurken saçlarınıza doğal bir görünüm verir, anında temiz ve ferah bir görüntüye kavuşmanızı destekler.

46.95

Ashley Joy Volumizing Kuru Şampuan, saçlarınızdaki yağlı görüntüyü yok etmenize yardımcı olurken saçlarınıza hacim ve dolgunluk verir, anında temiz ve ferah bir görüntüye kavuşmanızı destekler.

36.90

Fırça kılları, ince, güçlü ve esnektir. Özel kıllar sayesinde hem ıslak hem kuru saçlarınızı koparmadan ve canınız yanmadan kolayca tarayabilirsiniz. Kılların ucunda bulunan silikon top başlıklar saç derinize masaj yaparak kan dolaşımınızı hızlandırır. 4 farklı renk seçeneği vardır.