15:00'a Kadar Verilen Siparişleriniz Aynı Gün Kargoya Teslim - Kargo Ücreti 7,90 TL

BASIN

20 Eylül 2020 / 2020

ASHLEY JOY’A BASINDAN YILIN EN İYİ KURU ŞAMPUANI ÖDÜLÜ

Saç bakımında daha fazlasını isteyenlerin tercihi Ashley Joy, güzellik ve kişisel bakımda yılın en iyilerinin belirlendiği WatsonsGüzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri'nde ödüle layık bulundu.
Read More
1 Eylül 2020 / 2020

GÜNDÜZ BAKIMI

Badem yağı ve buğday protein ile zenginleştirilmiş özel formülü sayesinde duştan sonra saçlarınızın kolay taranmasını sağlar. Saçınızı besler ve kırık uçların yeniden yapılanmasına yardımcı olur.
Read More
1 Eylül 2020 / 2020

ASHLEY JOY ÖDÜL

Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri'nde Basımın Seçimi ile Ashley Joy Doğal Görünüm Kuru Şampuan ödül aldı.
Read More
1 Eylül 2020 / 2020

ASHLEY JOY İLE SAÇ BAKIMININ TAM ZAMANI

Ashley Joy'un doğal formüllü ürünleri, yaz aylarında kuruyan saçlarınızın sonbaharda daha nemli, canlı ve ipeksi olmasını sağlıyor. Paraben içermeyen saç bakım ürünleri, boyadan ve nemsizlikten yıpranan saçların onarılmasına yardımcı oluyor.
Read More
1 Eylül 2020 / 2020

GÜZELLİK RAPORU

Ashley Joy Saç Spreyi, keratin ve aminoasit kompleksi içerikli formülüyle bakımlı ve canlı saçlar sunuyor. İki farklı seçeneği olan saç spreyi, mega güçlü bir tutuş ve kaşmir yumuşaklığında bir dokunuş sağlıyor. Böylece saçlar kolay şekil alıyor.
Read More
19 Şubat 2020 / 2020

ASHLEY JOY’DAN MUCİZE ETKİSİ YARATAN ŞAMPUANLAR

HÜRSES - Saç bakım ihtiyaçları günden güne değişir çünkü saçlarımız dış etkilerden dolayı yıpranır ve eski canlığını yitirir. Saçlarını önemseyenlerin tercihi Ashley Joy, doğanın mucizesini saçlarına yansıtmamak isteyenlerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.
Read More
19 Şubat 2020 / 2020

DOĞRU ÜRÜNÜN ÖNEMİ

ŞAMDAN PLUS - Saç bakımın ilk adımı, saçınıza uygun ürünü kullanmak. Doğru şampuan ile saçlarınız eski görkemine kavuşabilir.
Read More
1 Şubat 2020 / 2020

ASHLEY JOY YOĞUN ONARICI ŞAMPUAN VE BİTKİSEL YAĞI SAÇLARINIZA CANLILIK KAZANDIRIYOR

BEAUTY TURKEY - Yenilikçi ürünleriyle dikkat çeken Ashley Joy'un Yoğun Onarıcı Şampuanı ilk yıkamadan itibaren saça güç, canlılık ve parlaklık kazandırıyor, içeriğinde yer alan 24 farklı bitkisel yağ sayesinde etkili bir bakım sunan Saç Bakım Yağı ise saçların hızla uzamasına yardımcı oluyor. 
Read More
15 Ocak 2020 / 2020

SAÇLARA YOĞUN BAKIM

ŞAMDAN PLUS - Mevsim değişikliklerinden saclarımız da etkileniyor. Soğuk havalardan korumak için saçlara özen gösterme zamanı
Read More
1 2 3
X